30 12 2019

Noskaidroti akcijas “Vide bez atkritumiem” izlozes uzvarētāji

Pirmdien, 30. decembrī, notika pēc kārtas 32. atkritumu šķirošanas akcijas “Vide bez atkritumiem” izloze, kurā no 426 akcijas kartītēm tika izlozēti 10 veiksminieki, kuri saņems pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” un AS “Latvijas Zaļais punkts” sarūpētas balvas.

Akcija “Vide bez atkritumiem” tiek organizēta kopš 2004. gada un tās galvenais mērķis ir popularizēt atkritumu šķirošanu iedzīvotāju vidū. Vērtējot akcijas rezultātus, ar gandarījumu varam atzīmēt, ka ik gadu arvien vairāk ventspilnieku piedalās šajā akcijā – tātad šķiro.

Par akcijas dalībnieku var kļūt ikviens iedzīvotājs, kurš šķiroto atkritumu savākšanas laukumos Jēkaba ielā 47 un Siguldas ielā 8a ir nodevis atkārtoti pārstrādājamus atkritumus (plastmasa (PET, HDPE, LDPE), stikls, makulatūra, kartons, metāls) un akcijas kartītē sakrājis 12 zīmodziņus. Par pilnu akcijas kartīti, nogādājot to uzņēmuma Abonentu daļā, akcijas dalībnieks saņem viena mēneša abonentmaksas atlaidi (daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas neatkarīgi no deklarēto personu skaita dzīvoklī) vai viena konteinera bezmaksas izvešanu (individuālajās mājas).

Savukārt divas reizes gadā no iesniegtajām kartiņām tiek izlozēti veicināšanas balvu un galveno balvu ieguvēji – viena bezmaksas lielgabarīta (7 m3) atkritumu konteinera uzstādīšana un izvešana un viena gada (12 reižu) bezmaksas atkritumu izvešana.

Par akcijas noteikumiem un atkritumu šķirošanu vairāk: http://vlk.lv/sanitaras-tirisanas-iecirknis/skirotie-atkritumi/

Ar izlozes uzvarētājiem pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” sazināsies personīgi.

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” pateicas par aktivitāti un atbildīgu pieeju savu atkritumu apsaimniekošanā, tos šķirojot!

[top]