11 08 2021

Noskaidroti akcijas „Vide bez atkritumiem” izlozes uzvarētāji!

Jau 35. reizi notika atkritumu šķirošanas akcijas “Vide bez atkritumiem” izloze, kur no 794 dalībnieku kartiņām tika izlozēti 10 veiksminieki, kuri saņems PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” un AS “Latvijas Zaļais punkts” sarūpētās balvas.

Akcija “Vide bez atkritumiem” tiek rīkota jau 18. gadu, un tās galvenais mērķis ir popularizēt atkritumu šķirošanu iedzīvotāju vidū. Salīdzinot akcijas dalībnieku skaitu ar iepriekšējiem gadiem, var droši teikt, ka tas pieaug, tātad atkritumi tiek šķiroti.

Par akcijas dalībnieku var kļūt ikviens iedzīvotājs, kurš šķiroto atkritumu savākšanas laukumos Jēkaba ielā 47 un Siguldas ielā 8a ir nodevis atkārtoti pārstrādājamus atkritumus (plastmasa (PET, HDPE, LDPE), stikls, makulatūra, kartons, metāls) un akcijas kartītē sakrājis 12 zīmodziņus. Par pilnu akcijas kartīti, nogādājot to uzņēmuma Abonentu daļā, akcijas dalībnieks saņem viena mēneša abonentmaksas atlaidi (daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās neatkarīgi no deklarēto personu skaita dzīvoklī) vai viena konteinera bezmaksas izvešanu (individuālajās mājās).

Savukārt divas reizes gadā no iesniegtajām kartiņām tiek izlozēti veicināšanas balvu un galveno balvu ieguvēji – viena bezmaksas lielgabarīta (7 m3) atkritumu konteinera uzstādīšana un izvešana un viena gada (12 reižu) bezmaksas atkritumu izvešana.

Ar izlozes uzvarētājiem pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” sazināsies personīgi.

Par akcijas noteikumiem un atkritumu šķirošanu vairāk: http://vlk.lv/sanitaras-tirisanas-iecirknis/skirotie-atkritumi/ Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” pateicas par aktivitāti un atbildīgu pieeju savu atkritumu apsaimniekošanā, tos šķirojot!

[top]