09 05 2022

Noskaidroti akcijas “Nekrāj riepas!” uzvarētāji

Ar trīs balvu ieguvēju noskaidrošanu noslēgusies pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” organizētā akcija “Nekrāj riepas!”, kas jau ceturto gadu tika rīkota ar mērķi atgādināt par iespēju nodot nolietotās riepas šķiroto atkritumu savākšanas laukumos, turklāt bez maksas.

Šopavasar akcija “Nekrāj riepas!” norisinājās no 3. marta līdz 30. aprīlim. Tās laikā, nododot četras vieglo automašīnu riepas kādā no šķiroto atkritumu savākšanas laukumiem, ikviens varēja piedalīties balvu izlozē un būt starp trīs veiksminiekiem, kas saņems auto rezerves daļu veikala dāvanu karti 30 eiro vērtībā.

Šogad akcijā piedalījās 123 dalībnieki, un akcijas laikā tika nodotas 492 nolietotas riepas. Ar balvu ieguvējiem pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” sazināsies individuāli.

Atgādinām, ka šķiroto atkritumu savākšanas laukumos Jēkaba ielā 47 un Siguldas ielā 8a nolietotas riepas var nodot visu gadu.

Klientu ievērībai:

– šķiroto atkritumu savākšanas laukumi ir atvērti katru dienu no plkst. 10.00 līdz 19.00, izņemot pirmdienas;

– bez maksas tiek pieņemtas tikai vieglo automašīnu riepas no fiziskām personām (gadā – 4 gab.);

– no juridiskām personām riepas tiek pieņemtas, iepriekš vienojoties.

Aicinām nekrāt nolietotās riepas garāžās, piemājas šķūnīšos, kā arī neizmest grāvmalās vai mežos, bet gan nodot videi drošā veidā – šķiroto atkritumu savākšanas laukumos!

[top]