07 08 2023

Noskaidroti 21. starptautiskā ziedu paklāju festivāla uzvarētāji

Pagājušās nedēļas nogalē, no 4. līdz 6. augustam, Ventspilī aizvadīts 21. starptautiskais ziedu paklāju festivāls «Ziedu virpulis», piedaloties 17 floristu komandām no Spānijas, Itālijas, Igaunijas, Lietuvas, Ukrainas un Latvijas. Kopējais naudas balvu fonds, kas tiks sadalīts starp uzvarētājiem, bija 1600 eiro.

21. starptautiskajā ziedu paklāju festivālā, kas pirmo reizi tā pastāvēšanas vēsturē norisinājās Lielajā laukumā, piedalījās trīs komandas no Lietuvas, divas – no Spānijas, deviņas – no Latvijas, un pa vienai komandai no Igaunijas, Itālijas un Ukrainas.

Dalībnieku veikumu vērtēja profesionāla žūrijas komisija Ventspils valstspilsētas domes deputāta Didža Ošenieka vadībā, kā arī tika noteikts skatītāju simpātijas balvas ieguvējs.

21. starptautiskā ziedu paklāju festivāla uzvarētāji:

  • Skatītāju simpātijas balva – ziedu paklājs “Tonis”; Latvija/ Tukums, Talsi, Bēne, Salaspils, Ventspils
Foto: Inārs Siņicins
  • 1. vieta – ziedu paklājs “Flower power”; Latvija/ Rīga
Foto: Inārs Siņicins
  • 2. vieta – ziedu paklājs “Van Goga ziedu virpulī”; Lietuva/ Jonišķi
Foto: Inārs Siņicins
  • 3. vieta – ziedu paklājs “Augšā”; Latvija/ Vecumnieki
Foto: Inārs Siņicins

21. starptautisko ziedu paklāju festivālu organizēja pašvaldības SIA «Ventspils labiekārtošanas kombināts» sadarbībā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādi «Ventspils Kultūras centrs», florista amata meistari, starptautiskā ziedu paklāja festivāla idejas autori un dibinātāju Rionu Ēci, kā arī florista amata meistares Aijas Žagariņas «Floristu skola A-Ž».

Pateicamies visiem dalībniekiem par piedalīšanos!

[top]