11 01 2019

No zīmējumiem tapis 2019. gada kalendārs “Mana pilsēta – manas mājas”

Ar krāšņa, bērnu zīmējumiem bagāta, kalendāra 2019. gadam izveidošanu noslēdzies pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” rīkotais konkurss “Mana pilsēta – manas mājas”.

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” laika posmā no 5. novembra līdz 28. novembrim aicināja vispārizglītojošo skolu audzēkņus piedalīties konkursā “Mana pilsēta – manas mājas”. Konkursa uzdevums bija uzzīmēt un aprakstīt savu mīļāko vietu Ventspilī, savas mājas. Konkursa norisē piedalījās astoņas skolas, tai skaitā pirmo reizi arī Mākslas skola, kopumā iesniedzot vairāk nekā 230 zīmējumus. Īpašs prieks un paldies, ka vislielāko atsaucību, jau otro gadu, izrādīja Ventspils 4. vidusskola!

Kalendārs tapis no 58 komisijas izvēlētiem zīmējumiem un aprakstiem par Ventspili, viens otru papildinot un kalendāra lietotājam sniedzot ieskatu par dažādiem pilsētas apskates objektiem, kas attēloti zīmējumos.

Kā balvu – kalendāru, par piedalīšanos saņem visi zīmējumu autori un viņu skolotāji, kuru darbiņi ir iekļauti kalendārā. Savukārt četri zīmējumu autori ir izcīnījuši galvās balvas – apmaksātu transports klases ekskursijai 350 EUR vērtībā. Galvenās balvas ir aizceļojušas uz Ventspils 4. vidusskolu, Ventspils 1. pamatskolu un Mākslas skolu, bet papildus balvas saņēma arī citi 11 bērni, kuru darbiņi iepatikās īpaši.

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” saka lielu paldies par kopīgi paveikto darbu un cer, ka arī nākamajos konkursos piedalīsies tikpat liels dalībnieku skaits un kalendāra izveide kļūs par katra gada noslēguma tradīciju.

Lai visiem “zaļš” un radošs 2019. gads!

[top]