10 10 2019

Nakšņo Piejūras kempingā un saņem 1000 ventus!

Venti kā Ventspils vietējā valūta darbojas jau vairākus gadus. Šobrīd tos ir iespējams pelnīt ne tikai Ventspils virtuālajā vēstniecībā, bet arī Piejūras kempingā. Apvieno patīkamo ar lietderīgo – nakšņo Piejūras kempingā un saņem 1000 ventus. Akcija spēkā līdz š.g. 12. novembrim.

Lai gan aktīvā tūrisma sezona ir beigusies, ikviens tiek laipni aicināts arī gada vēsajā sezonā atpūsties no ikdienas steigas un apmesties Piejūras kempinga apsildāmajās mājiņās. Šajā laikā Piejūras kempingā iespējams uzņemt un izguldīt gan ģimenes ar bērniem, gan draugu kompānijas, gan lielāku skaitu cilvēku grupas.

Lai uzlabotu pašsajūtu gada vēsajā sezonā, lieliski piemērota būs atpūta pirtī – Piejūras kempings piedāvā gan mazo ģimenes pirti, kas paredzēta līdz 6 personām, gan arī lielo pirti ar banketu zāli dažādu svinību norisei, gan saunu un karstā ūdens baļļu. Vēl piedāvājumā pieejama arī semināru un svinīgu pasākumu zāle, kurā iespējams uzņemt līdz pat 40 viesiem. Pasākumu zālē notikušas gan lietišķas konferences, gan korporatīvie pasākumi, gan jautras svinības.

Ventspils Piejūras kempings jau piekto gadu pēc kārtas saņēma ekosertifikātu “Zaļā Atslēga” un joprojām ir vienīgais kempings Latvijā, kam piešķirts “Zaļās Atslēgas” ekosertifikāts. Lai kempings saņemtu šāda veida ekosertifikāciju, kempingam jānodrošina atbilstība vairāk kā 70 kritērijiem 12 kritēriju grupās, piemēram, vides pārvaldē, viesu informēšanā, personāla iesaistē, ūdens un elektroenerģijas taupīšanā, tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļu atbilstībā, atkritumu šķirošanā.

Piejūras kempinga darba laiks ir visu diennakti bez brīvdienām.

Rezervē:

 

Uz Ventspili pēc ventiem!

[top]