15 11 2019

Konkurss “MEKLĒJAM SAVU GLEZNU!”

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina visas Ventspils pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes piedalīties konkursā “Meklējam savu gleznu!”.

Pagājušā gada konkursā, kurā pirmsskolas izglītības iestādes meistaroja eglīšu rotājumus, tapa bezgala skaisti un radoši darbiņi, kas rosināja arī šogad sarīkot ko tikpat jauku. Šī gada konkursa tēma – glezna, kas veidota no dažādiem jau izmantotiem iepakojuma un dabas materiāliem, atspoguļojot tajā vides aizsardzību, dabas resursu saudzēšanu un videi draudzīga rīcību. Žūrijas komisijas vērtējumā  visatbilstošākā glezna radīs savu mājvietu pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” Abonentu daļā.

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” cer, ka dalībnieku skaits būs tikpat kupls kā iepriekšējā gadā un dalība konkursā būs aizraujoša ikvienam.

Balvu fonds ir ieguldīto pūļu vērts! Galvenā balva – apmaksāta ekskursija (vai cits pasākums) 300 EUR vērtībā, kā arī individuālas veicināšanas balvas no pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts”.

Nenokavē – starts jau 15. novembrī! Gleznas līdz 16. decembrim (ieskaitot) gaidīsim pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” Pils ielā 12, Ventspilī.

 

Sīkāka informācija nolikumā: ŠEIT

Foto: www.zaao.lv

[top]