29 04 2019

Koku stādīšanas talka sadzīves atkritumu poligonā “Pentuļi”

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” jau otro gadu pulcē savus darbiniekus, lai sadzīves atkritumu poligona “Pentuļi” teritoriju papildinātu ar jauniem koku stādījumiem, kas kļūs par paliekošu un videi nozīmīgu ekosistēmas papildinājumu.

2018. gadā, atbalstot vides iniciatīvu „100 darbi Latvijai”, pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” pirmoreiz organizēja uzņēmuma darbinieku koku stādīšanas talku, poligona teritorijā iestādot 20 kokus. Šogad, turpinot pagājušajā gadā iesākto, koku stādīšanas talkas laikā tika iestādīti 10 koki ar mērķi poligona teritoriju padarīt zaļāku un veikt kopīgu, paliekošu darbu.

Koku stādīšana poligona teritorijā ir kā zaļš labās gribas simbols, lai vēlreiz apliecinātu, ka poligonā veiktās darbības nerada kaitējumu videi, bet pat ietekmē pozitīvi. Koku klātbūtne poligona teritorijā radīs videi draudzīgu atmosfēru – zaļā zona uzlabos teritorijas mikroklimatu, attīrīs un bagātinās gaisu ar skābekli.

Lai sadzīves atkritumu poligona “Pentuļi” teritorija kļūtu arvien zaļāka, koku stādīšanas talkas tradīcija poligonā “Pentuļi” tiks turpināta arī citus gadus.

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” mudina ikvienu “atstāt pēdas aiz sevis”, paveicot kādu paliekošu un “zaļu” darbu.

Lai zaļo!

[top]