03 09 2019

Jauns Grāmatu apmaiņas punkts atrod mājvietu Ventspils autoostā

Klāt jaunais mācību gads – jaunu zināšanu, jaunu iespēju un jaunu ideju laiks. Un grāmata, protams, ir neatņemams gudrības un zināšanu simbols un nemainīga vērtība visos laikos. Lai grāmatām dotu iespēju ceļot pie jauniem lasītājiem, ir izveidots nu jau trešais Grāmatu apmaiņas punkts – Ventspils autoostā.

Pavisam nesen, š.g. jūlijā, pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” šķiroto atkritumu savākšanas laukumos Jēkabā ielā 47 un Siguldas ielā 8a izveidoja pirmos Grāmatu apmaiņas punktus, kuri ieguva negaidīti lielu atsaucību no iedzīvotāju puses – grāmatas tiek gan atvestas, gan mainītas, gan vestas mājup.

Ventspilnieku atsaucības pamudināti, pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” sadarbībā ar pašvaldības SIA “Ventspils reiss” rada mājvietu jaunam Grāmatu apmaiņas punktam Kuldīgas ielā 5 – Ventspils autoostā, kur grāmatas būs arī labs laika kavēklis, gaidot savu reisu.

Aicinām ikvienu izvērtēt mājās esošo grāmatu krājumus, jau nevajadzīgajām grāmatām ļaujot ceļot pie jauniem lasītājiem – nogādājot tās kādā no Grāmatu apmaiņas punktiem. Arī žurnālus noteikti var nest uz Grāmatu apmaiņas punktiem. Lietošanas noteikumi paliek nemainīgi – katrs interesents var ielikt skapī sev vairs nevajadzīgu grāmatu un paņemt lasīšanai kādu no citu atnestajām grāmatām, nevienam par to neatskaitoties.

Atnāc un ieskaties – varbūt tieši šeit atradīsi savu ilgi meklēto pērli!

Šķiroto atkritumu savākšanas laukumu darba laiks no plkst. 10:00 līdz 19:00, izņemot pirmdienas.

Sīkāku informāciju par šķiroto atkritumu savākšanas laukumu darbību varat uzzināt:

 

Ventspils autoostas darba laiks katru dienu no plkst. 5:00 līdz 20:00.

[top]