24 05 2017

Jaunpilsētas laukumā uzziedējušas pērn iedzīvotāju stādītās tulpes

Ventspilī pavasaris uzzied īpaši krāšņi, jo ik gadu kā pašvaldība, tā arī paši iedzīvotāji  rūpējas, lai pilsētas dobes rotātu tūkstošiem krāsainu puķu.

Pērnā gada rudenī  ap 100 čaklu ventspilnieku pulcējās Jaunpilsētas laukumā pie strūklakas “Saules laiviņas”, kur kopā ar Ventspils pilsētas domes vadību kopīgi iestādīja 3 dažādas tulpju šķirnes sīpolu.

Dobi tulpju sīpolu stādīšanai jau iepriekš bija sagatavojušas pilsētas galvenās “puķu sievas” no pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts”, atzīmējot dobē 28 segmentus, kuri katrs atbilst noteiktas krāsas tulpēm, lai ieplānotais puķu raksts veidotos precīzs un pareizs. Iedzīvotāji kopā iestādīja 5400 tulpju sīpolus, bet vēlāk dobe tika papildināta vēl ar 300 hiacinšu sīpoliem.

Šobrīd 23 Ventspils puķu dobēs uzziedējušas 137 165 sīpolpuķes, tai skaitā 5400 ventspilnieku stādītās tulpes Jaunpilsētas laukumā.  Pilsētas iedzīvotāji lepni var aplūkot ziedošās tulpes un priecāties par padarīto darbu.

Kā Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, tā arī mēs izsaka pateicību visiem iedzīvotājiem, kuri pērn piedalījās tulpju stādīšanas talkā! Aicinām visus aplūkot Jaunpilsētas laukuma kopīgi paveikto darbu!

[top]