15 08 2023

Jaunpilsētas laukumā iestādītas jaunas hortenzijas

Ventspils Jaunpilsētas laukumā sadarbībā ar Ilmāra Zirņa Hortenziju dārzu tika stādīti īpaši hortenziju šķirņu dižstādi, papildinot pilsētvides ziedošo dabas ainavu, kas turpmāk priecēs ikvienu apmeklētāju. Dekoratīvo krūmu stādīšanu veica PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” pēc P/I “Ventspils Komunālā pārvalde” pasūtījuma.

Teju 1 hektāru plašais Jaunpilsētas laukums, kas atrodas starp Kuldīgas un Ganību ielām, tika papildināts ar jauniem, kupli ziedošiem krūmiem. Sadarbībā ar Ilmāra Zirņa Hortenziju dārzu laukumā ir iestādītas divas ‘Vanille Fraise’ šķirnes skarainās hortenzijas, kuras iekarojušas daudzu ainavu arhitektu un dārzkopju sirdis. To pienbaltie ziedi rudenī pakāpeniski iegūs piesātināti sarkanus toņus, pielāgojoties rudens saulrieta krāsām. Šie hortenziju dižstādi, kuri stiepsies augstumā līdz 2 metriem, jau iestādot ir ziedoši, tādēļ ikviens interesents jau šobrīd tiek aicināts apmeklēt Jaunpilsētas laukumu un aplūkot jaunos krūmus.

Ilmāra Zirņa Hortenzijas dārzs jau vairāk kā 20 gadus audzē un pārdod dažādus dekoratīvos stādus, bet jau vairāk kā 10 gadus to galvenais virziens ir hortenziju audzēšana, piedāvājot iegādāties vairāk nekā 100 hortenziju šķirnes un dižstādus.

[top]