11 11 2022

Izvieto kastes ar smilts un sāls maisījumu

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” šonedēļ pilsētā izvietoja kastes, kurās tiek uzglabāts smilts un sāls maisījums ietvju kaisīšanai slidenā laikā. Iedzīvotāji aicināti ņemt vērā, ka kaisāmais materiāls paredzēts tikai PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” sētniekiem.

Kopumā Ventspilī izvietotas aptuveni 200 kastes, kas piepildītas ar smilts un sāls maisījumu, lai nepieciešamības gadījumā pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” sētnieki varētu uzsākt ietvju kaisīšanu. Kastes tiek novietotas vietās, kur PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” nodrošina ietvju uzturēšanu. Būtiski ņemt vērā, ka smilts un sāls maisījums, kas ievietots speciāli marķētās kastēs ar norādi “Tikai PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” sētniekiem” nav paredzēts koplietošanai.

Privātmāju īpašnieki (fiziskas personas), kuru īpašums robežojas ar ietvi, var saņemt smilts un sāls maisījumu ietvju kaisīšanai, sazinoties ar P/I “Ventspils Komunālā pārvalde”. Savukārt pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” fiziskām un juridiskām personām nodrošina iespēju iegādāties kaisāmo materiālu ietvju apstrādei slidenā laikā.

Jautājumu gadījumā aicinām vērsties pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts”, zvanot pa tālr. 63622747 vai rakstot e-pastā vlk@ventspils.lv.

[top]