04 08 2021

Izbaudi vasaru Ventspils Piejūras kempingā

Ir pienācis vasaras pēdējais mēnesis, lai vēl pagūtu savu atvaļinājumu pavadīt ģimenes izbraucienos, apmeklētu pasākumus un pilsētas skaistākās vietas, atpūšoties no ikdienas ritma Ventspils Piejūras kempingā.  

Lai pilsētas viesiem būtu iespēja izbaudīt dažādas nakšņošanas iespējas, Piejūras kempinga teritorija pielāgota plašam apmeklētāju lokam. Augstās pakalpojumu servisa kvalitātes dēļ Ventspils Piejūras kempings atzīts par vienu no augstākā līmeņa kempingiem Latvijā.

Viesiem tiek piedāvātas 43 mājiņas, 75 labiekārtotas treileru vietas un 300 telšu vietas. Kempinga teritorijā atrodas divas servisa ēkas, kurās pieejamas viesiem nepieciešamās labierīcības, kā arī kafejnīca. Labsajūtai Piejūras kempingā var izbaudīt mazās ģimenes pirti līdz 5 personām no vienas mājsaimniecības. Teritorijā atrodas arī sporta laukumi – basketbola un volejbola. Neaizmirstot par mazajiem bērniem, pieejams bērnu rotaļu laukums un nojumes brīvdabas pasākumiem.

Aktīvās dzīves piekritējiem Piejūras kempings piedāvā vairāk nekā 20 velosipēdu un elektrisko braucamo TRIX nomu. Lai ģimenes pilnvērtīgi varētu doties izbraucienos, ir pieejami bērnu sēdeklīši, garākiem izbraucieniem pa pilsētu noderēs velosipēdu piekabe, kur var droši pārvadāt bērnus.

Ventspils Piejūras kempings ir vienīgais kempings Latvijā, kas ir saņēmis ekosertifikātu “Zaļā Atslēga”. Lai saņemtu šāda ekosertifikātu, kempingam jānodrošina atbilstība, vairāk nekā 70 nosacījumos 12 kritēriju grupās. Aicinām izbaudīt atlikušo vasaru Ventspils Piejūras kempingā!

[top]