09 06 2020

Izbaudi vasaras sākumu Piejūras kempingā!

Vasaras siltie saules stari jūtami arī jūras piekrastē, tāpēc izveidots jauns piedāvājums – nakšņo Piejūras kempingā 2 un vairāk naktis un saņem 20% atlaidi. Piedāvājums neattiecas uz telšu un treileru vietām, kā arī tā laikā Ventu un Ģimene 3+ atlaides nedarbojas. Piedāvājums spēkā līdz š.g. 19. jūnijam.

Šobrīd viesu izvēlei tiek piedāvātas 43 mājiņas, 70 labiekārtotas treileru pieslēguma vietas un 300 telšu vietas. Piejūras kempings atrodas zaļā apkaimē, 5 minūšu pastaigas attālumā no Ventspils Zilā karoga pludmales un tieši pie Ventspils piejūras parka un brīvdabas muzeja.

Aktīvā dzīvesveida piekritējiem tiek piedāvāta iespēja nomāt velosipēdu un elektrisko braucamo TRIX. Tāpat tiek nodrošināti bērnu sēdeklīši, lai ģimenes ar savām jaunākajām atvasēm varētu doties kopīgos izbraucienos. Garākiem izbraucieniem pa pilsētu noderēs velosipēdu piekabe, kas paredzēta bērnu pārvadāšanai.

Ventspils Piejūras kempings šogad jau sesto reizi pēc kārtas saņēma ekosertifikātu “Zaļā Atslēga”. Lai kempings saņemtu šāda veida ekosertifikāciju, tam jānodrošina atbilstība vairāk kā 70 kritērijiem 12 kritēriju grupās, piemēram, vides pārvaldē, ūdens un elektroenerģijas taupīšanā, tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļu atbilstībā, atkritumu šķirošanā.

Piejūras kempinga aktuālos darba laikus iespējams apskatīt sociālajos tīklos un mājasalapā. Plānojot savu atpūtu Ventspils Piejūras kempingā, aicinām ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus!

Rezervē:

[top]