08 02 2019

Iepriecina konkursa “Izrotā eglīti “zaļi”” dalībniekus

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” sadarbībā ar Kultūras centru un SIA ”JOGITAS PASĀKUMI” š.g. 7. februārī organizēja konkursa “Izrotā eglīti “zaļi”” noslēguma pasākumu, kurā atkritumu detektīvs Didi ar suņu detektīvu Čeisu un zaķiem Banniju un Lolu caur rotaļām atgādināja bērniem, kāpēc atkritumi aiz sevis jāsavāc un jāšķiro, kā arī apbalvoja bērnus par paveikto konkursa ietvaros.

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” laika posmā no 22. novembra līdz 17. decembrim aicināja pirmskolas izglītības iestādes piedalīties konkursā “Izrotā eglīti “zaļi””. Konkursa galvenais mērķis bija pievērst uzmanību ikdienā radītiem atkritumiem, vērtējot to iespējamu atkārtotu izmantošanu un pašu rokām veidot ko jaunu – šoreiz eglīšu rotājumus. Rezultātā tika radīti vairāk nekā 220 krāšņi eglīšu rotājumi. Ziemassvētku gaidīšanas laikā visi interesenti Galvenajā bibliotēkā varēja apskatīt “zaļi” izrotātās eglītes.

Lai pateiktu paldies visiem ideju autoriem un darbiņu veidotājiem, tika organizēts pasākums, kura laikā atkritumu detektīvs Didi ar suņu detektīvu Čeisu un zaķiem Banniju un Lolu bērniem mācīja, ka atkritumi aiz sevis jāsavāc un jāšķiro. Pēc zināšanu apguves ballīte varēja sākties – rotaļas un dejas Didi, Čeisa un zaķu Bannija un Lolas pavadībā!

Pasākuma noslēgumā tika pasniegtas pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” sagādātās balvas par piedalīšanos konkursā.

Arī šogadpašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” plāno organizēt konkursu pirmskolas izglītības iestādēm, cerot, uz tikpat lieluatsaucību kā pērn.

Aicinām sekot jaunākajai informācijai atkritumu apsaimniekošanas jomā un mūsu organizētajiem pasākumiem, apmeklējot pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” mājaslapu: www.vlk.lv, rakstot e-pastā: rekini.vlk@ventspils.lvvai zvanot pa tālr. 63626920.

Tiekamies nākamajos projektos!

[top]