10 07 2019

Ghetto Games Festivāla laikā iespējams nakšņot Piejūras kempingā

Šīs nedēļas nogalē – 12. un 13. jūlijā, notiks Ghetto Games Festivāls Ventspilī, kur jau septīto gadu pēc kārtas pulcēsies ekstrēmo sporta veidu cienītāji no dažādām pasaules malām. Ventspils Piejūras kempings visiem Ghetto Games Festivāla apmeklētājiem piedāvā lielisku iespēju –  nakšņot 2 naktis Piejūras kempingā ar savu telti tikai par 10 EUR.

Piejūras kempingā viesiem tiek piedāvāts liels, ērti saplānots, labiekārtots telšu laukums, kurā vienlaikus iespējams izmantot līdz 300 telšu vietām. Telšu vietas ir numurētas un atdalītas ar sadalošiem elementiem. Kempingā ir arī divas servisa ēkas, kurās pieejamas viesiem nepieciešamās labierīcības, kā arī kafejnīca un pašapkalpošanās virtuve.

Kempinga viesiem arī Ghetto Games Festivāla laikā tiks piedāvāta velosipēdu un elektrisko braucamo TRIX noma. Šobrīd Piejūras kempingā ir pieejami vairāk nekā 20 velosipēdi un elektriskie braucamie TRIX, ar kuriem ērti nokļūt no Piejūras kempinga līdz jebkura Ghetto Games Festivāla pasākuma vai sacensību norises vietai.

Lai pilsētas viesiem būtu iespēja izbaudīt dažādas nakšņošanas iespējas, Piejūras kempinga teritorija pielāgota plašam apmeklētāju lokam. Augstās pakalpojumu servisa kvalitātes dēļ Ventspils Piejūras kempings atzīts par vienu no augstākā līmeņa kempingiem Latvijā.

Pastāsti draugiem, kas plāno apmeklēt Ghetto Games Festivālu Ventspilī, par lielisko Piejūras kempinga piedāvājumu!

Foto: Ventspils hronika. Oskars Jūra.

[top]