03 02 2020

Galvenajā bibliotēkā konkursa “Meklējam savu gleznu!” darbiņu izstāde

No š.g. 3. februāra līdz 14. februārim Ventspils Galvenajā bibliotēkā būs apskatāma konkursa “Meklējam savu gleznu!” izstāde. Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina ne vien apmeklēt izstādi un aplūkot bērnu izveidotās gleznas, bet arī nobalsot par savu favorītu.

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” no 15. novembra līdz š.g. 10. janvārim aicināja pirmskolas izglītības iestādes piedalīties konkursā “Meklējam savu gleznu!”.  Konkursa tēma – glezna, kas veidota no dažādiem jau izmantotiem iepakojuma un dabas materiāliem, atspoguļojot tajā vides aizsardzību, dabas resursu saudzēšanu un videi draudzīga rīcību. Rezultātā tika radītas 12 unikālas gleznas, ko veidojuši PII “Rūķītis”, PII ”Pasaka”, PII “Varavīksne”, PII “Vāverīte”, PII “Zvaigznīte” mazie audzēkņi.

Bērnu radītās gleznas pārsteidz ar savu oriģinalitāti, veidošanā izmantotiem materiāliem un gleznās atspoguļotām idejām, tādēļ tika nolemts izveidot izstādi, kuras ietvaros ikvienam izstādes apmeklētājam būs iespēja gan aplūkot gleznas, gan nobalsot par savu favorītu. Gleznas tiks izstādītas Ventspils Galvenajā bibliotēkā Akmeņu ielā 2, Ventspilī pie Bērnu nodaļas.

Pēc izstādes tiks paziņoti balsošanas un visa konkursa rezultāti un apsveikti galveno balvu ieguvēji. Žūrijas izvēlētā glezna savu mājvietu radīs pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” Abonentu daļā.

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” pateicas visiem, kas piedalījās konkursā “Meklējam savu gleznu!” un aicina izstādes apmeklētājus smelties idejas no oriģinālajām gleznām, kā dzīvot “zaļi”.

[top]