19 12 2018

Galvenajā bibliotēkā apskatāmas “zaļi” izrotātas eglītes

Svētku gaidīšanas laikā pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina atrast laiku, lai Galvenajā bibliotēkā apskatītu svētku eglītes, kas rotātas ar īpašiem bērnu veidotiem rotājumiem.

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” no 22. novembra līdz 17. decembrim aicināja pirmskolas izglītības iestādes piedalīties konkursā “Izrotā eglīti “zaļi””.  Konkursa galvenais mērķis bija pievērst uzmanību ikdienā radītiem atkritumiem, vērtējot to iespējamu atkārtotu izmantošanu un pašu rokām veidot ko jaunu – šoreiz eglīšu rotājumus. Rezultātā tika radīti vairāk nekā 220 krāšņi eglīšu rotājumi, ko veidojuši PII “Rūķītis”, PII “Saulīte”, PII “Eglīte”, PII ”Pasaka”, PII “Varavīksne”, PII “Vāverīte”, PII “Zvaigznīte” mazie audzēkņi.

Bērnu radītie rotājumi pārsteidz ar savu oriģinalitāti, izdomu un veidošanā izmantotiem materiāliem, tādēļ aicinām ikvienu rast laiku un vēl šajā gadā apskatīt bērnu veikumu Galvenajā bibliotēkā Akmeņu ielā 2, Ventspilī pie Bērnu nodaļas šogad no 19. decembra līdz 22. decembrim un pēc Ziemassvētku svētku brīvdienām no 27. decembra līdz 29. decembrim.

Oriģinālāko ideju autori saņems balvas no pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts”. Par balvu nogādāšanu mazajiem draugiem, uzņēmums sazināsies atsevišķi.

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” pateicas visiem, kas piedalījās Ziemassvētku brīnumiņu tapšanā! Radošu, veiksmīgu un “zaļiem” darbiem pilnu nākamo Cūciņas gadu!

[top]