04 01 2021

Eglītes – uz šķiroto atkritumu savākšanas laukumu!

Skaistajam svētku simbolam – eglītei noteikti nav vieta atkritumu konteineros, ne blakus tiem. Tāpēc pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” jau otro reizi piedāvā iespēju svētku eglītes bez maksas nodot šķiroto atkritumu savākšanas laukumos.

Sākot ar šo nedēļu pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” piedāvā šķiroto atkritumu savākšanas laukumos Jēkaba iela 47 un Siguldas ielā 8a bez maksas nodot svētku eglītes, protams, bez rotājumiem. Aicinām izmantot šo iespēju – eglītes būs iespējams nodot visu janvāri! Eglītes plānots nodot tālākai pārstrādei.

Savukārt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iedzīvotāji, kuriem nav iespēja eglīti aizvest uz kādu no šķiroto atkritumu savākšanas laukumiem, pirms eglīšu izmešanas tiek aicināti vērsties pie sava nama apsaimniekotāja, lai uzzinātu tuvāko liela izmēra atkritumu izvešanas datumu, kas ļaus izvairīties no nekārtības pie sadzīves atkritumu konteineriem.

Atgādinām – ja  svētku laikā sakrājies lielāks daudzums stikla un plastmasas iepakojuma – arī tos var nogādāt šķiroto atkritumu savākšanas laukumos vai tuvākajos sadzīves atkritumu dalītās savākšanas punktos, kas atrodami interaktīvajā kartē: http://vlk.lv/sanitaras-tirisanas-iecirknis/skirotie-atkritumi/. Savukārt individuālo māju īpašniekus aicinām noslēgt atsevišķu līgumu par stikla iepakojuma šķirošanu mājās – konteiners šķirošanai un tā apkalpošana bez maksas!

Vairāk informācijas:

 

Apmeklējot šķiroto atkritumu savākšanas laukumus, aicinām būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos ierobežojumus un rekomendācijas, lai ierobežotu vīrusa Covid-19 izplatību!

 

Lai  veiksmīgs un zaļiem darbiem pilns Jaunais gads!

[top]