29 11 2019

Egles sapostas svētkiem

Tepat ap stūri manāms decembris, tātad tūliņ sāksies Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kas nav iedomājams bez svētku eglēm. Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombnāts” darbinieki jau vairākas nedēļas cītīgi rosījās, lai Ventspilī uzstādītu un dekorētu svētku egles.

Jau šajā nedēļas nogalē tiks iedegtas rūpīgi uzstādītās un dekorētās svētku egles un Ventspils pilsētā izvietotie Ziemassvētku dekori, kas radīs prieku un īstu svētku noskaņu kā maziem, tā lieliem.

Lielajā laukumā uzstādīta 19 metru augsta egle, kas uz Ventspili atceļojusi no Elkšķenes mežiem. Atzīmējot šī gada Ventspils lielo notikumu – koncertzāles “Latvija” atklāšanu, Lielā laukuma Svētku egli rotā dekori ar mūzikas motīviem. Tā ar košajiem svētku rotājumiem brīnišķīgi papildinās kopējo laukuma noskaņu svētku laikā.

Katra Ventspils svētku egle ietērpta savā, unikālā noformējumā. Piemēram, Tirgus laukuma egli rotā dekori ar latvju rakstu motīviem, savukārt Rātslaukuma egle, kas, kā ierasts, veidota no 300 mazām eglītēm, ietērpta sarkanos dekoros un gaismiņu virtenēs.

Sestdien, 30. novembrī plkst. 17:00 Lielajā laukumā tiks iedegta Svētku egle. Pasākumā ar svētku uzrunu piedalīsies arī Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs. Savukārt Svētku egļu iedegšanas pasākumi Bērnu pilsētiņā un Bērnu parkā “Fantāzija” norisināsies 1. decembrī.

Aicinām gan ventspilniekus, gan pilsētas viesus izbaudīt svētku noskaņu pilsētā!

Foto: Ventspils hronika. Oskars Jūra.

[top]