30 05 2019

Dienvidu mola auto stāvlaukumā novietoti apgleznotie atkritumu konteineri

Pagājušajā piektdienā ventspilnieki tika aicināti doties pavasara Piektdienas pastaigā “Pēdas pilsētā”. Dzirnavu laukums bija viens no Piektdienas vakara pastaigas pieturas punktiem, kur bija iespējams piedalīties dažādās aktivitātēs, kas lika aizdomāties par savu atstāto “Ekoloģisko pēdu”. Viena no aktivitātēm bija pilsētas atkritumu konteineru apgleznošana kopā ar populārajiem grafiti māksliniekiem Daini Rudeni un Ēriku Cauni.

Dzirnavu laukumā bērniem un jauniešiem bija iespēja piedalīties pilsētas atkritumu konteineru apgleznošanā un atstāt savas mākslinieciskās pēdas kopā ar populārajiem grafiti māksliniekiem Daini Rudeni un Ēriku Cauni. Pasākuma laikā tika apgleznoti 2 lielie konteineri, kas paredzēti stikla un plastmasa iepakojumu šķirošanai, un 9 mazizmēra konteineri. Vakara noslēgumā apgleznotie konteineri tika nodoti pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” rīcībā.

2 lielie konteineri, kas paredzēti stikla un plastmasa iepakojumu šķirošanai, jau ir novietoti Dienvidu mola auto stāvlaukumā, kur pilsētas iedzīvotāji un viesi var tos apskatīt un, protams, arī izmantot. Savukārt 9 mazizmēra konteineri tiks izmantoti dažādos publiskos pasākumos, piemēram, Zvejnieksvētkos, Ventspils Pilsētas svētkos u.c.

Bērni un jaunieši visās vecuma grupās Dzirnavu laukumā interesanti un aizraujoši izbaudīja laiku bez interneta – spēlēs, rotaļās un darbnīcās.  Ļoti aktīvi bērni un jaunieši iesaistījās “Šķiratlona” sacensībās, kas tika nodrošinātas sadarbībā ar AS “Latvijas Zaļais Punkts”, kā arī piedalījās pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” jaunajā lielformāta grīdas spēlē EKOcirks. Spēle pēc savas darbības principa atgādina visu iecienīto bērnības spēli “Cirks” – tikai ar savu specifiku – galvenās darbības norit ap un par atkritumiem.

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” pateicas visiem ventspilniekiem, kas iznāca Piektdienas vakara pastaigā un atstāja savu pozitīvo emociju “pēdu” pilsētā.

[top]