20 11 2020

Balso par konkursa “Katram sava bateriju kaste!” labāko darbu, šoreiz – vietnē Facebook!

Nu jau 3 gadus pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina pirmsskolas izglītības iestādes piedalīties uzņēmuma rīkotajos konkursos. Plašākai auditorijai konkursos radītos darbiņus, kas ikreiz pārsteidza ar oriģinalitāti un radošumu, bija iespējams apskatīt īpaši šim nolūkam organizētās izstādēs. Šogad viss ir mazliet citādāk – arī izstāde ar konkursa “Katram sava bateriju kaste!” darbiem nebūs apskatāma klātienē, bet ikviens tiek aicināts radītās kastes apskatīt un par labāko nobalsot sociālā tīkla tīmekļa vietnē Facebook.

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” laika posmā 1. oktobra līdz 31. oktobrim aicināja pirmskolas izglītības iestādes piedalīties konkursā “Katram sava bateriju kaste!”.  Konkursa tēma – kaste, kas būtu gana laba bateriju īslaicīgai glabāšanai, bet ar “odziņu”, jo būtu veidota no jau izmantotiem materiāliem. Rezultātā tika radītas 8 unikālas kastes, ko veidojuši PII “Saulīte” un PII “Vāverīte” mazie audzēkņi. Pateicamies visiem, kas piedalījās konkursā, īpašs paldies PII “Saulīte” audzinātājām par lielo atsaucību konkursā.

Katra radītā kaste noteikti ir ar “odziņu”, tādēļ arī šogad nevarējām darbiņus atstāt bez īpašas uzmanības – šoreiz apskatīt tās aicinām pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” uzņēmuma Facebook kontā facebook.com/LabiekartosanasKombinats, kur līdz pat 30. novembrim (ieskaitot) varēs nobalsot par savu favorītu. Tā kā viena no galvenajām konkursa balvām aizceļos tieši pie skatītāju simpātijas – aicinām aktīvi atbalstīt savu favorītu!

[top]