30 05 2019

Atpūtas un izklaides iespējas Ventspils Piejūras kempingā

Tuvojas atvaļinājumu laiks, kad daudzi dodas atpūsties no ierastās ikdienas, apmeklē pasākumus un pilsētas skaistākās vietas, dodas ģimenes izbraucienos. Ventspils Piejūras kempings piedāvā dažādas atpūtas un izklaides iespējas.

Aizvien biežāk cilvēki sāk izmantot iespēju ceļot ar dzīvojamajiem treileriem. Dzīvojamie treileri dod iespēju baudīt brīvdienas ar lielāku komfortu, kā arī dod iespēju apmesties jebkurā kempingā, kur par samaksu būs iespējams pieslēgties elektrībai, kā arī izmantot citas kempingā pieejamās ērtības. Šogad pirmie viesi no Francijas Ventspils Piejūras kempingā ar treileri ieradās jau februāra beigās. Vasaras sezonas sākumā viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem no ārvalstu tūristiem ir treileru vietas Piejūras kempingā.

Šobrīd kempinga teritorijā pieejamas 70 labiekārtotas treileru pieslēguma vietas. Tāpat viesu izvēlei Piejūras kempingā tiek piedāvātas 43 mājiņas un 300 telšu vietas. Kempingā ir arī divas servisa ēkas, kurās pieejamas viesiem nepieciešamās labierīcības, kā arī kafejnīca un pašapkalpošanās virtuve.

Klientu labsajūtai Piejūras kempingā tiek piedāvāta sauna un karstā ūdens baļļa. Teritorijā atrodas sporta laukumi – volejbola un basketbola, kā arī bērnu rotaļu laukums un nojumes brīvdabas pasākumiem. Papildus nakšņošanas piedāvājumam kempingā pieejama arī banketu zāle.

Aktīvā dzīvesveida piekritējiem Piejūras kempings piedāvā velosipēdu un elektrisko braucamo TRIX nomu. Šobrīd Piejūras kempingā ir pieejami vairāk nekā 20 velosipēdi un elektriskie braucamie TRIX. Tāpat tiek nodrošināti bērnu sēdeklīši, lai ģimenes ar savām jaunākajām atvasēm varētu doties kopīgos izbraucienos. Garākiem izbraucieniem pa pilsētu noderēs velosipēdu piekabe, kas paredzēta bērnu pārvadāšanai.

Šogad jau piekto reizi Ventspils Piejūras kempings saņēma ekosertifikātu “Zaļā Atslēga”. Lai kempings saņemtu šāda veida ekosertifikāciju, kempingam jānodrošina atbilstība vairāk kā 70 kritērijiem 12 kritēriju grupās, piemēram, vides pārvaldē, viesu informēšanā, personāla iesaistē, ūdens un elektroenerģijas taupīšanā, tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļu atbilstībā, atkritumu šķirošanā.

Aicinām gan ventspilniekus, gan pilsētas viesus izbaudīt atpūtu ģimenei un videi draudzīgajā Ventspils Piejūras kempingā.

[top]