11 12 2017

Atkritumu konteineru izvešana ziemas aukstajā periodā

Svētdienas rīts ventspilniekus pārsteidza ar baltu sniega segu. Sniegs ir ne tikai ziemas simbols un lielākais bērnu ziemas prieks, bet dažiem arī papildus darba radītājs – no sniega ir jāattīra gan gājēju celiņi, gan ielas.

Arī atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma kvalitatīvai sniegšanai ir būtiski, lai iebrauktuves un konteineru novietnes būtu attīrītas no sniega – tādēļ īpaši daudzdzīvokļu dzīvojamo namu apsaimniekotājiem un individuālo māju īpašniekiem atgādinām, ka no sniega ir jāattīra arī konteinera novietne un tās apkārtne.

Vēršam uzmanību, ka, mainoties gaisa temperatūrai, var rasties situācija, ka atkritumi konteinerā, ja tie bijuši slapji, varētu iesalt un konteineru iztukšošana nebojājot konteineru pilnībā nebūs iespējama. Aicinām atkritumus pirms izmešanas ievietot maisiņos, konteineros neizmest slapjus atkritumus un tos konteinerā nesablīvēt.

Sīkāku informāciju par PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts ” sniegtajiem pakalpojumiem varat uzzināt zvanot pa tālr. 63626920, ierodoties personīgi Pils ielā 12, 1. stāvā, vai apmeklējot mūsu mājaslapu – www.vlk.lv .

Būsim saprotoši un cienīsim viens otra darbu, lai par uzsnigušo sniegu varētu priecāties ne tikai bērni!

[top]