08 12 2021

Atkritumu apsaimniekošana ziemas laikā

Ziema ir klāt, atnesot ne tikai prieku bērniem par tikko uzsnigušo sniegu, bet arī rūpes par sasnigušā sniega tīrīšanu. Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” atgādina – lai atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu klienti saņemtu savlaicīgi, no sniega jāattīra gan iebrauktuves, gan konteinera novietnes un laukumi.

Ziemas laikā, īpaši pēc tik spēcīga sniegputeņa nav viegli pārvietoties pat ar vieglo transportlīdzekli, bet sadzīves atkritumu izvešanu nodrošina spectransports, kura kopējā masa var sasniegt pat 30 t. Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” autovadītāji ir savas jomas profesionāļi, tomēr pat viņiem nav pa  spēkam nodrošināt atkritumu izvešanu, ja iekšpagalmos, kur papildus šķēršļiem, ko rada nepareizi novietoti transportlīdzekļi, ir jācīnās arī ar nenotīrītu sniegu.

ATGĀDINĀM – no sniega jāattīra gan iebrauktuves iekšpagalmos,  gan konteineru novietnes un tās apkārtne , pretējā gadījumā pakalpojuma sniegšana varētu būt traucēta!

Tāpat vēršam uzmanību, ka, mainoties gaisa temperatūrai, atkritumi konteinerā varētu iesalt un konteinera pilnīga iztukšošana nebūs iespējama. Tādēļ aicinām atkritumus pirms izmešanas ievietot maisiņos, konteineros neizmest slapjus atkritumus un tos konteinerā nesablīvēt.

Sīkāku informāciju par PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” sniegtajiem pakalpojumiem varat uzzināt zvanot pa tālr. 63626920 vai apmeklējot mūsu mājaslapu – www.vlk.lv.

Būsim saprotoši un cienīsim viens otra darbu, lai par uzsnigušo sniegu varētu priecāties ne tikai bērni!

[top]