11 01 2021

Atkritumu apsaimniekošana ziemas laikā

Rīts, kurš pārsteidzis ar biezu sniega segu, mums visiem atgādina – ziema ir gadalaiks, kad varam priecāties par sniega radīto burvību un bērni var izbaudīt ziemas priekus, bet, lai ziemas radīto skaistumu nesabojātu pārpildīti konteineri – nedrīkst aizmirst par papildus veicamo darbu – sniega tīrīšanu, kas ir būtiski atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma kvalitatīvai sniegšanai.

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” atgādina, ka iebrauktuves un konteineru novietnes un tās apkārtne  jāattīra no sniega, pretējā gadījumā pakalpojuma sniegšana varētu būt traucēta!

Tāpat vēršam uzmanību, ka, mainoties gaisa temperatūrai, atkritumi konteinerā varētu iesalt un konteinera pilnīga iztukšošana nebūs iespējama. Tādēļ aicinām atkritumus pirms izmešanas ievietot maisiņos, konteineros neizmest slapjus atkritumus un tos konteinerā nesablīvēt.

Sīkāku informāciju par PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” sniegtajiem pakalpojumiem varat uzzināt zvanot pa tālr. 63626920, ierodoties personīgi Pils ielā 12, 1. stāvā, vai apmeklējot mūsu mājaslapu – www.vlk.lv

 

Būsim saprotoši un cienīsim viens otra darbu, lai par uzsnigušo sniegu varētu priecāties ne tikai bērni!

[top]