20 11 2019

Arī Lielais laukums ticis pie savas svētku egles

Lai radītu svētku noskaņu pilsētā, Ziemassvētku dekoru un eglīšu uzstādīšanas darbi rit pilnā sparā. Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” darbinieki vakar Lielajā laukumā uzstādīja Ziemassvētku egli īpaši šim mērķim projektētā un izbūvētā vietā.

Lielajā laukumā uzstādītā egle ir 19 metru augsta. Šogad svētku egles iedegšanas pasākums notiks Lielajā laukumā, tāpēc jau šodien tiks uzsākti egles dekorēšanas darbi. Tā ar košajiem svētku rotājumiem brīnišķīgi papildinās kopējo laukuma noskaņu svētku laikā.

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” darbinieki pagājušajā nedēļā uzstādīja Ziemassvētku eglītes Bērnu pilsētiņā, Bērnu parkā “Fantāzija” un Tirgus laukumā. Arī Rātslaukumā uzstādīta svētku egle, kas, kā ierasts, izveidota no 300 mazām eglītēm. Šogad mazās eglītes uz Ventspili atceļojušas no Zūru mežniecības.

Līdz 29. novembrim pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” darbinieki pakāpeniski uzstādīs un dekorēs arī pārējās Ziemassvētku egles, lai tās vienlaikus ar citiem Ventspils pilsētā izvietotajiem Ziemassvētku dekoriem tiktu iedegtas 30. novembrī.

Foto: Ventspils hronika. Oskars Jūra.

[top]