07 11 2019

Arī gada vēsajā laikā iespējams atpūsties Piejūras kempingā

Piejūras kempings arī gada vēsajā laikā uzņem viesus labiekārtotās un apsildāmās mājiņās, piedāvā sildīties pirtīs, saunā un karstā ūdens baļļā, kā arī izmantot banketu zāli dažādiem pasākumiem.

Piejūras kempings piedāvā līdz pat š.g. 31. decembrim atlaides mazās ģimenes pirts apmeklējumam ceturtdienās:

  • 2 personas, 1 stunda: 10 EUR
  • 2 personas, 2 stundas: 15 EUR

Piedāvājumā ir gan mazā ģimenes pirts, gan lielā pirts ar banketu zāli dažādu svinību norisei. Vēl viesu labsajūtai Piejūras kempingā tiek piedāvāta sauna un karstā ūdens baļļa. Kā arī ir iespējams pieteikties Piejūras kempinga pirts klientu kartei – katra desmitā pirts apmeklējuma reize bez maksas!

Vēl Piejūras kempinga piedāvājumā pieejama arī semināru un svinīgu pasākumu zāle, kurā iespējams uzņemt līdz pat 40 viesiem. Pasākumu zālē notikuši gan korporatīvie pasākumi, gan lietišķas konferences, gan svinīgas vakariņas, gan jautras svinības.

Lai gan lielākie tūristu pūļi jau aiz muguras, ikviens tiek laipni aicināts atpūsties no ikdienas steigas un apmesties Piejūras kempinga apsildāmajās mājiņās arī gada vēsajā sezonā. Šajā laikā Piejūras kempingā iespējams uzņemt un izguldīt gan ģimenes ar bērniem, gan draugu kompānijas, gan lielāku skaitu cilvēku grupas.

Piejūras kempinga darba laiks ir visu diennakti bez brīvdienām.

Rezervē:

 

Foto: Ventspils hronika. Oskars Jūra.

[top]