29 09 2021

Apstāties, ieraudzīt un iemūžināt!

Saules apspīdēts rasas piliens zālē, malks auksta ūdens karstā vasaras dienā vai jūras plašums un spēks – ūdens piliens var pārvērsties neaptveramā daudzveidībā un pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” rosina šo daudzveidību ne tikai ieraudzīt , bet arī iemūžināt – zīmējot!

Ir jau pagājis mēnesis, kad skolās atgriezusies ierastā rosība un roka droši vien ievingrināta ne vien glīti rakstot, bet arī – zīmējot, tādēļ pienācis laiks aicināt visu skolu audzēkņus piedalīties kārtējā zīmējumu konkursā un kopīgiem spēkiem izveidot pārliekamo kalendāru , šoreiz – 2022. gadam.

Šī gada tēma –  “Ūdens – mūsu bagātība!”. Reti kura pilsēta var lepoties ar tādu ūdens bagātību sev apkārt kā Ventspils – Baltijas jūra ar Zilā karoga pludmali, Bušnieku ezers ar skaistajām dabas takām,  Venta ar promenādi un skatu uz jūras vārtiem, strūklakas ar nebeidzamo ūdens čaloņu, rasas pilni rīti pilsētas parkos… un tā ir tikai daļa. Apstājies un ieraugi arī Tu šo ūdens daudzveidību un iemūžini to zīmējumā.

Kas jādara?  

Uzzīmē zīmējumu atbilstoši Nolikuma prasībām un  līdz 15. novembrim (ieskaitot) iesniedz pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” Pils ielā 12, Ventspils. Neaizmirsti uz darba norādīt autora vārdu, uzvārdu, skolu un klasi.

Saņem balvu!

  • Galvenā balva – 400 EUR klasei. Balvu klase varēs izmantot ekskursijas vai cita pasākuma apmaksai vai sen kārotas lietas iegādei.
  • Individuālas veicināšanas balvas no pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts”
  • Jaunizveidotais kalendārs visiem, kuru zīmējumi būs tajā iekļuvuši.

Nenokavē – starts jau 1. oktobrī!

Sīkāka informācija nolikumā.

[top]