08 01 2019

Aktuālā informācija par sniega tīrīšanu 9:30

Pašlaik ielu tīrīšanā un apstrādāšanā ar pretslīdes materiālu nodarbinātas 6 Ziemas dienesta sniega tīrīšanas vienības. Četras smagās automašīnas/ sniega tīrītāji ar pretslīdes materiāla kaisītājiem un divas mehāniskās tīrīšanas traktorvienības, kas attīra velobrauktuves no sniega.

Šodien sinoptiķi sola, Ventspilī apmākušās debesis, visas dienas garumā gaidāmi nokrišņi – sniegs, un slapjš slapjš sniegs, brīžam putinās. Pūtīs mērens dienvidu, dienvidaustrumu vējš, kas no rīta un priekšpusdienā piekrastē brāzmās sasniegs 15 m/s. Maksimālā gaisa temperatūra +2…-3°, dienas otrajā pusē gaisa temperatūra pazemināsies.

Sniega tīrīšanas darbi pēc nepieciešamības tiks turpināti visas dienas garumā.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un ņemt vērā, ka nepieciešams laiks, lai ielas atbrīvotu no sniega, intensīvas snigšanas un putināšanas laikā ielas pilnībā no sniega atbrīvot nav iespējams.

PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” darbinieki veic intensīvu un apzinīgu darbu, lai ceļu segumi Ventspils pilsētā būtu savlaicīgi notīrīti un iedzīvotājiem būtu ērta un droša pārvietošanās, visu diennakti tiek nodrošinātas tehnikas vienības dežūras un atbildīgie darbinieki dežūru laikā regulāri apseko ielu stāvokli.

[top]