02 01 2019

Aktuālā informācija par ielu tīrīšanu

Jauno gadu uzsākot ar pamatīgu vētru, piepildījušies arī sinoptiķu solījumi – spēcīgais vējš atnesis arī slapja sniega puteni un  apledojumu uz ceļiem. Pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts” uzsāk aktīvu pilsētas ielas segumu kaisīšanu ar tehniskās sāls materiālu, šobrīd darbu veic 4 smagās automašīnas uz galveno – A, A1 un B klašu ielām, kā arī nozīmētas divas traktortehnikas vienības veloceliņa attīrīšanai no sniega.

 

Dienas laikā nepatīkamie laika apstākļi saglabāsies – snigs, pastiprinoties vējam, arī putinās. Putināšanas rezultātā uz ceļiem atsevišķos posmos veidosies sniega sanesumi, kā arī redzamība snigšanas laikā būs pasliktināta. Autovadītāji aicināti būt īpaši uzmanīgi uz ceļiem!

Atgādinām, ka Ventspilī visu diennakti tiek nodrošinātas tehnikas vienības dežūras un atbildīgie darbinieki dežūru laikā regulāri apseko ielu stāvokli, nepieciešamības gadījumā tehniskās sāls kaisīšanas darbi tiks turpināti, lai no rīta braucamās daļas būtu atbilstošas labai braucamajai kvalitātei.

Pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts” dežūrtālrunis – 26390623.

[top]