28 01 2019

Aktuālā informācija par ielu tīrīšanu plkst. 8:30

Šorīt laikam kļūstot siltākam, un nokrišņiem slapja sniega veidā nonākot uz zemes, Ventspils Ziemas dienests turpina ielu attīrīšanu no sniega. Šorīt no plkst. 6:30 darbu uzsāka 5 smagās automašīnas ar sniega lāpstām un tehniskās sāls kaisītājiem, kā arī 2 mehāniskās tīrīšanas traktorvienības uz veloceliņiem, kas visas dienas garumā veiks veloceliņu attīrīšanu. Ceļu segumu tīrīšanas un kaisīšanas darbi veikti uz galveno A, A1 un B klašu ielām, līdz ko nokrišņu daudzums samazināsies papildus tiks tīrītas arī C un D klašu ielas.

Saskaņā ar meteoroloģiskajiem datiem, šodien Latviju turpinās šķērsot plaša nokrišņu zona, tādēļ gaidāms lielākoties mākoņains laiks un pa laikam snigs un putinās. Pūtīs mēreni stiprs dienvidaustrumu, dienvidu vējš, kas piekrastē saglabāsies brāzmās līdz 15-18 m/s. Gaisa temperatūra rietumos gaidāma -1…-4° robežās, bet austrumos -4…-8° robežās.

Putināšanas rezultātā uz ceļiem atsevišķos posmos veidosies sniega sanesumi, kā arī redzamība snigšanas laikā būs pasliktināta. Atsevišķi ceļu posmi var būt slideni. Autovadītāji aicināti būt īpaši uzmanīgi uz ceļiem!

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem – pilsētas teritorija no sniega tiek attīrīta pakāpeniski, snigšanas gadījumā uz ceļiem tiks atkārtoti sniega tīrītāju un pretslīdes materiāla kaisītāju tehnika.

Nepieciešamības gadījumā PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” nodrošinās ceļu attīrīšanu no sniega visas dienas garumā.

[top]