17 01 2020

Aicinām skolēnus pavadīt Ēnu dienu Piejūras kempingā

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem. Viesojoties Piejūras kempingā, skolēniem Ēnu dienas ietvaros būs iespēja izzināt kempinga ikdienas aktivitātes un ar tūrisma vadību saistīto profesijas nozari, sekot līdzi visiem ar kempinga darbību saistītajiem jautājumiem.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. Piejūras kempingā skolēniem būs iespēja ēnot kempinga administratora profesijas pārstāvi.

Lai varētu uzsākt ēnošanu Ventspils Piejūras kempingā, skolēnam dalība jāpiesaka Ēnu dienas mājaslapā www.enudiena.lv. Skolēni piedāvātajām vakancēm varēs pieteikties līdz š.g. 7. februārim.

Ventspils Piejūras kempings atzīts par vienu no augstākā līmeņa kempingiem Latvijā augstās pakalpojumu servisa kvalitātes dēļ un jau piekto gadu pēc kārtas Piejūras kempings saņēma ekosertifikātu “Zaļā Atslēga”. Lai saņemtu šāda veida ekosertifikāciju, kempingam jānodrošina atbilstība vairāk kā 70 kritērijiem 12 kritēriju grupās.

Jautājumu gadījumā, aicinām sazināties ar Piejūras kempingu:

Uz tikšanos Ēnu dienā!

[top]